Rok szkolny 2017-2018 Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Szanowni Państwo

Dyrektorzy i Nauczyciele szkół
i placówek oświatowych,

wchodzimy w okres intensywnych reform i zmian w polskiej edukacji, dlatego wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom przygotowaliśmy bogaty pakiet szkoleń metodycznych oraz warsztatów ukierunkowanych na praktyczne umiejętności zarówno dydaktyczne, jak i wychowawcze.
Nasza wieloletnia współpraca ze specjalistami pozwala także na ciekawą ofertę specjalistyczną skierowaną również do pedagogów, logopedów i terapeutów.
Czerpiemy wiedzę i doświadczenie z praktyki i dokładamy wielu starań, aby nasze szkolenia odpowiadały potrzebom edukacyjnym w każdym roku szkolnym i były zgodne z kierunkami polityki oświatowej państwa wyznaczonymi przez Ministra Edukacji Narodowej.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru tych form, które uskrzydlą naszą misję wychowawczą i edukacyjną oraz wniosą tę wiedzę i kompetencje, dzięki którym Państwo poczujecie się pewniej w swojej codziennej praktyce.
Jak co roku proponujemy warsztaty i szkolenia weekendowe, szkolenia Rad Pedagogicznych na terenie placówek wychowawczo-oświatowych oraz kursy kwalifikacyjne, e-learningowe i studia podyplomowe.
Dzięki wieloletniej praktyce i owocnej współpracy z wieloma organizacjami, którym dziękujemy za zaufanie, jesteśmy otwarci na współpracę w ramach realizacji projektów edukacyjnych i samorządowych.
Będziemy również kontynuować szkolenia i warsztaty z udziałem rodziców oraz działania edukacyjne dla dzieci, młodzieży i rodziców w ramach Akademii Młodego Podróżnika. Już dziś zapraszamy do współpracy szkoły i nauczycieli.
Wybierzmy się razem w tę podróż, bowiem  jak powiedział Mark Twain: „Za dwadzieścia lat będziesz bardziej żałował tego, czego nie zrobiłeś niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj.”
Z życzeniem sukcesów osobistych i zawodowych w roku szkolnym 2017/2018

mgr Monika Piechowicz- Kruk
Dyrektor CDE

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Dane kontaktowe

CENTRUM DOSKONALENIA
EDUKACYJNEGO

Skr. poczt. 159, 62-800 Kalisz 1
tel. + 48 696 725 232,
      + 48 692 504 230
e-mail: cde@centrumcde.pl
www.centrumcde.pl

Plan szkoleń

 Plan szkoleń: Kalisz, Poznań, Warszawa, Zielona Góra 

Współpraca

   

Delfort